Довідка-об'єктивка на керівника закладу

ЛАРИСА ПІДКУЙКО

Директор Дніпровської гімназії № 93

Дніпровської міської ради

Народилась: 18 червня 1964 року у Могилівській області, Білорусь.

Освіта: вища, у 1988 закінчила Дніпропетровський державний університет.

Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «учитель-методист».

Професійна діяльність: у 2018 році за підсумками конкурсу призначена на посаду директора закладу.

В 2019 році отримано ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти та господарської діяльності з медичної практики.

За роки роботи на посаді відбулись позитивні зміни в кількісно-якісних показниках мережі закладу та контингенту учнів. Кількість учнів зросла з 236 у 2018 році до 479 у 2023 році. Середня наповнюваність класів збільшилась з 23 до 27 учнів.

Пріоритетним напрямом роботи є забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та підвищення кваліфікації вже працюючих вчителів. На теперішній час заклад забезпечений педагогічними кадрами на 100%.

Активізувалась участь педагогічних працівників в професійних конкурсах, виставках, фестивалях: обласному конкурсі «Сучасний урок», фестивалях педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Дніпро», Всеукраїнській науково-практичній конференції «Історико-краєзнавчі дослідження в умовах НУШ» тощо. Впродовж п’яти років заклад працював над дослідно-експериментальною темою «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей».

На основі здійснення системного моніторингу рівня навчальних досягнень, умінь та навичок учнів, цілеспрямованої роботи педагогічного колективу спостерігається підвищення рівня знань учнів з 49% якості у 2018 році до 57% у 2023 році.

Щорічно учні гімназії беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з предметів базового компоненту, за 5 років кількість переможців та призерів міських олімпіад склала 33 учні. В гімназії працює учнівське наукове товариство «Країни знань». Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей учнів, які беруть участь та перемагають у різноманітних Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Завдяки коштам державного та місцевого бюджету, участі в громадському проекті «Бюджет міських ініціатив Дніпра» - Бюджеті участі, допомозі батьківської громадськості, в закладі відбулися певні позитивні зміни: капітальний ремонт даху будівлі, частковий ремонт систем опалення, водопостачання та водовідведення, поточні ремонти приміщень закладу; кабінети 1-4 класів капітально відремонтовані та забезпечені необхідними меблями, технічними засобами навчання, обладнанням та матеріалами, покращено забезпечення технічними засобами навчання, обладнано рекреаційні зони, здійснювалося поточне обслуговування будівлі та території закладу та забезпечення необхідними витратними матеріалами, відремонтовано та облаштоване найпростіше укриття закладу, на базі якого працює пункт незламності.

Директор комунального закладу освіти «гімназія  № 93» Дніпровської міської ради

Освіта: повна вища, Дніпропетровський державний університет, 1988 рік.

Професійна діяльність:

15. 08. 1988 – прийнята на посаду вчителя хімії та біології середньої загальноосвітньої школи № 93;

01. 09. 1988 – переведена на посаду бібліотекаря школи зі збереженням 0,5 ставки учителя хімії;

01. 09. 1993 – переведена на посаду учителя хімії;

16. 10. 1995 – переведена на посаду вчителя біології;

01. 10. 2004 – переведена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи;

28. 08. 2018 – звільнена з посади заступника директора з навчально-виховної роботи;

29. 08. 2018 – призначена на посаду директора Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 93» Дніпровської міської ради за контрактом як така, що пройшла за конкурсом.

Нагороди:

Почесна грамота відділу освіти Ленінської районної у місті ради, 2003 рік.