Табір відпочинку "Зоряний"

19 черв. 2013
Пристосований пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням "Зоряний"

Стаття про пристосований пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням

«ЗОРЯНИЙ»

Якісний літній дитячий відпочинок в такий важкий і напружений час, хіба це можливо, спитаєте ви? Та такий відпочинок, щоб не тільки відпочити з комфортом, але й досхочу накупатися, і навчитися. Знайти нових друзів, вивчити десяток-другий нових пісень і танців . І щоб це все, і в одному місці!

Адже не секрет, що тільки здорова  і всебічно розвинута дитина може досягти успіху в нашому суспільстві. На сьогодні наше підростаюче покоління не здивуєш красою природи, навколишніми пейзажами. До них неодмінно повинні додаватися спортивні майданчики, футбольні, баскетбольні, волейбольні поля,  не кажучи вже про умови проживання та побуту. Так от, в таборі «Зоряний» все створено для дітей, так і юним спортсменам є, де розвернутися! На території табору є спортивний  майданчик. Є все необхідне для спортивних ігор, змагань та свят: м'ячі, тенісні та бадмінтоні ракетки, скакалки, обручі, шахи та шашки.

За одну зміну в таборі відпочиває 60 дітей.

Кожен може проявити себе в різних напрямках діяльності, за якими живе і працює табір , вибрати собі заняття до душі, а також взяти участь:

- У різноманітних програмах, пов'язаних з історією та традиціями українського народу;

- У табірних спартакіадах,

- В змагальних іграх між сусідніми таборами, збірними командами дітей і співробітниками табору або між збірною дітей , а також у спортивних ігрових програмах,

- У традиційних обрядових святах, що відображають культуру свого народу,

- Конкурсних програмах,  концертах, різних іграх і шоу;

- В дискотеках і т. д.

В системі відпочинку дітей провідна роль віддається вихованню духовних цінностей дитини, прищеплення навичок культури спілкування. Кожен захід, насамперед, несе в собі розвиваючі та виховні цілі. Традиційними святами в таборі стали «Свято іменинника», «Міс табору », гра «Солодке дерево»   Гра: « ЩО?  ДЕ? КОЛИ?» Свято: « Ми - Українці», пісенні конкурси «Караоке на лісовій галявині»,  «Твій вихід, артист!» . Дуже люблять діти, коли в гості до них приїжджають справжні артисти  театру ляльок, фокусник.

Гуртки за інтересами заповнять і дозвілля дітей, даючи можливість проявити свої здібності в найрізноманітніших видах діяльності - малюванні,  вишивка бісером , квілінг, вокал і танці, гімнастика та шейпінг. Талановиті педагоги заохочують творчі інтереси дітей і допомагають їх розвитку. Особливо проявили себе дітям і підліткам в тій чи іншій творчій, спортивній діяльності табору, видаються рекомендаційні листи для подальшого вдосконалення в секціях, студіях, гуртках за місцем їх проживання. А як приємно  дітям принести додому подяки та грамоти!

Батьки,  зможуть дізнатися багато нового про свою дитину і його проблеми, оскільки в тимчасовому колективі, кожна дитина розкривається по-новому, «запалюється його зірка на небосхилі». Деякі діти стають впевненіше в собі, виявляють свої приховані таланти і можливості, звільняються від комплексів і стереотипів. А допомагають їм у цьому - вихователі і вожаті, досвідчені педагоги, яких так і хочеться прославити і оспівати у віршах:

ПАНОВЕ ПЕДАГОГИ, ВИ, ЗВИЧАЙНО, НЕ БОГИ,

АЛЕ ВЧИТИ ПОКОЛІННЯ, ВАМ  ДОЛЮ ДАНО.

І В РУКАХ ВАШИХ, ВІРТЕ, КЛЮЧ ВІД ДИТЯЧОГО СЕРЦЯ,

ЗА ЛЮБОВ ОРДЕНИ, ВИ, ЗАСЛУЖИЛИ ДАВНО.