Засідання круглого столу.Щодо вирішення конфліктних ситуацій та жорстокості між учнями.

27 лют. 2017
Засідання круглого столу,Щодо вирішення конфліктних ситуацій та жорстокості між учнями

У багатьох країнах вже багато років існує шкільне посередництво – практика, за якою спеціально навчені посередництву учні вирішують конфлікти між іншими учнями. Користь такої практики для дітей важко переоцінити. Вона вчить їх не лише конструктивному вирішенню конфліктів, але й поважати та слухати інших; ефективно взаємодіяти в команді; правильно виражати емоції та керувати ними; дивитися на ситуацію з різних точок зору, вмінню бачити різні шляхи виходу зі складних ситуацій; бути толерантними до оточуючих тощо. Ви можете ознайомитися з методичними рекомендаціями та іншою спеціальною літературою щодо учнівського посередництва в Інтернеті та ввести подібну практику серед своїх учнів. Опанувавши навички медіації, ви та ваші учні зможете ще ефективніше вирішувати конфлікти як в школі, так і в інших сферах вашого життя.