18 січ. 2018

План Заходів на зимові канікули в КЗО СЗШ №93 ДМР

19 груд. 2017

" Свято - Святого Миколая"-Свято в школі №93

Україні Святий Миколай (Святий Миколай Чудотворець, Микола Угодник) особливо шанувався. Вважається, що він опікується воїнами, моряками, лучниками, водіями, мандрівниками, бідними, дітьми, студентами, торговцями, що він допомагає всім хто в біді і печалі. У його честь в Україні названо місто Миколаїв (місто моряків і кораблебудівників).
15 груд. 2017

Урок книголюбів у 2-му класі КЗО СЗШ №93.

7 груд. 2017

Правовий лицарський турнір в ході проведення тижня -ПРАВА-в СЗШ № 93

24 лист. 2017

День пам`яті загиблих під час -Голодомору.

.
23 лист. 2017

"Козацькому роду нема переводу"-свято в молодшій школі.

.
21 лист. 2017

Лінійка в СЗШ №93 присвячена-"Дню Соборності"

дея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У XVIII — початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Московією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях найкращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.
16 лист. 2017

"Міс Осінь" -Конкурс на найкраще вбрання в молодших та старших класах.

Вже стало традицією в СЗШ№ 93 проводити конкурс краси та грації «Міс Осінь». Цього року він пройшов 16 листопада. За перемогу, перед повністю заповненим святковим залом, змагались три претендентки: з 1х-11х класів Але на те він і конкурс, що для перемоги мало красиво виглядати — дівчатам потрібно було продемонструвати свої творчі уміння, показати які вони господині вдома, блиснути інтелектом та умінням вирішити різноманітні життєві ситуації. Окрім того, підтримати конкурсанток мали змогу і їх класи — виступ кожного зараховувався до загального заліку. Кожен конкурс оцінювало почесне журі, але в одній із номінацій переможницю обирали глядачі. Своєю переможницею глядачі обрали дівчинку з 11-класу — вона отримала звання «Міс глядацьких симпатій».